Działamy już na Dąbrowskiego!

Obecnie działamy w nowej lokalizacji !  OLK – MED przyjmuje pacjentów w przychodni przy ulicy Dąbrowskiego 22, oddalonej zaledwie o 5 minut pieszo od poprzedniej lokalizacji.

W nowej przychodni na pacjentów czeka ten sam doświadczony zespół specjalistów i obsługi medycznej.  Tak jak dotychczas  zapraszamy naszych pacjentów do korzystania z podstawowej opieki zdrowotnej, w ramach której zapewniamy m.in. badania i porady lekarskie. Badania diagnostyczne wykonywane w naszej placówce: RTG, USG, USG Doppler, EEG, EKG, holter, spirometryczne czy audiometryczne. Zapraszamy także do puntu pobrań do badań laboratoryjnych.

Oprócz poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej, pacjenci mogą skorzystać tutaj ze świadczeń w 16 poradniach specjalistycznych dla dorosłych, 7 pracowniach diagnostycznych oraz 5 poradniach specjalistycznych dla dzieci. W OLK – MED w ramach kontraktu z NFZ funkcjonuje także Poradnia Stomatologiczna dla dzieci i dorosłych, a także Pracownia Fizjoterapii oferująca profesjonalną rehabilitację.

alarmRejestracja ogólna

7.30 - 18.00

poniedziałek - piątek.

tel: 32 253 52 95

Zapraszamy!
Unsplashed background img 3